"השנה זכינו לצאת עם המשפחה לבית הארחה פנינת השומרון… החדרים ממש משופצים ומעוצבים יפה המקום היה מאוד נקי ומרווח , אין לנו מילים על השרות והאדיבות של האנשים כל מה שביקשנו מכסאות ועד כירה חשמלית קיבלנו והכל ממש בשמחה.. ואין כמו נוף מקסים שמשרה רוגע ושמחה וכל זה במחיר ממש אטרקטיבי וממש זול זה היה בין החופשות הטובות שלנו ואני ממליצים על המקום בחום ועוד נחזור….

אין לנו מילים על השרות של אנשי הצוות ובייחוד על השרות של יחיאל שעזר וסייע בהכל.."

מחלב אביגאל, קיץ תשע"ז

"נהנינו מאד לשהות בבית ההארחה פנינת השומרון המקום נקי נעים ומסודר. החדרים מאובזרים באופן הטוב ביותר והיחס ראוי לכל שבח. יישר כוחכם!"

משפחת בן פינחס, קיץ תשע"ז

"היה מצוין! נקי, מסודר, נעים. וגם כשהיינו צריכים עוד סבון מגבות וכד' מיד נעננו בחיוב ובמאור פנים. האפשרות לסעודות משותפות בחדר אוכל נקי ממוזג ורחב ידיים הינה צ'ופר גדול"

ניר הרמן, קיץ תשע"ז

"היה מקסים! נהנינו מכל רגע! החדרים גדולים ומרווחים, נקיים ונעימים, היחס אדיב והשירות מעולה. יש אוויר הרים מדהים ומרחבים, מטבח כשר וגדול בכל חדר – כל מה שמשפחה דתית צריכה כדי לנפוש בנחת עם ילדים. תודה רבה!"

ברכה לנג, קיץ תשע"ז

"נהננו מאוד מהאירוח. הדירה היתה גדולה ומרווחת. ישר כח והמשיכו לאפשר גם למשפחות עם פחות אמצעים להנות באירוח ברמה ולהכיר מקומות יפים בישראל"

מיכאל כהן, קיץ תשע"ז

"מקום קסום בראש הר גריזים, חדרון חמוד עם כל מה שצריך. בסמוך מצפה יוסף, מרהיב ומרגש של מקום. במורד ההר במרחק של דקות נסיעה ברכות שחיה טבעיות מהממות. בקיצור חוויה מרוממת ומומלצת ביותר! שירות מצוין!"

אסתר, קיץ תשע"ז

"ב"ה נהננו מאד! ישוב למופת! הסיור מקסים והאנשים ממש חיים את ארץ ישראל!"

יוסי רבין, קיץ תשע"ז

"נהננו מאוד! מהיחס, מהנוף, מהאטרקציות הרבות באיזור שלא היינו מודעים לקיומן, מהקופונים, מהמחיר. טבע, מעיינות, חדר בדיוק עם מה שצריך כולל מקרר, מחיר אטרקטיבי. תודה רבה ליחיאל ולצוות. זו הפעם השלישית שלנו אצליכם, ובעזרת ה' בסוכות נחזור שוב!"

משפחת בן-חור, קיץ תשע"ז

"היה מקסים נקי ומסודר ישוב עם כל השירותים אנשים אדיבים ונעימים נשמח לקבל מכם מידע כאשר אתם פותחים את המקום לנופשים תודה רבה והיו ברוכים"

תרצה ויצחק ענתבי, קיץ תשע"ז

"נהנינו מאוד מהאירוח, מהמחיר המתאים למשפחות, מהאווירה השלווה ומהשירות המצוין של יחיאל. נשמח מאוד לחזור שוב"

בת שבע, קיץ תשע"ז

"שמחנו מאד להתארח אצלכם וזה איפשר למשפחתנו להכיר את אזור השומרון ,נשמח בעתיד לבקר בעזרת השם "

ניר כהן, קיץ תשע"ז

"תודה רבה על האירוח הנעים והמהנה בבית ההארחה פנינת השומרון!! נהנינו מהמיקום הפסטורלי התורני והאידאליסטי, מהחדרים המטופחים והמאובזרים בכל צורכינו בטוב טעם, מהמידע הנגיש שהוגש בצורה ברורה ויפה עד הפרט האחרון, ומהמחיר המאפשר למשפחה לנפוש בנוח. המשך הצלחה!!!"

משפחת שפרן, קיץ תשע"ז

"לצוות פנינת השומרון שבהר ברכה היקרים הגענו עם קצת חששות… מי יודע? נופש בזול.. מה מחכה לנו… והופתענו מאודדד לטובה! בית הארחה- אכן פנינה…! מקום אסתטי ונקי, חדיש.. יחס מצויין, חוברת אטרקציות באזור, פירוט מניינים תפילות ושיעורי תורה, פינוק של שוקולד על השולחן, חשבתם על הכל!! ובכלל..הר ברכה מקום נפלא! האויר, האוירה, הנוף, אנשי המקום, פשוט תענוג! תודה רבה על אירוח מפנק! "

אוריאל וברוריה סיידה, קיץ תשע"ז

"האירוח בפנינת השומרון היה אדיב, נעים ומסביר פנים. נהנו כל כך מהשהות במקום הנקי והמונגש.. נהננו גם ממה שיש ליישוב הר ברכה להציע. בקיצור מומלץ ביותר!!"

חגית ויחזקאל, קיץ תשע"ז

"שלום וברכה ! רק עכשיו ראינו את המייל… קשה לסכם הכל במשפט אחד אבל כל מי שהי'ה שם אמר מפורשות שלא הי'ה מקום יותר מןצלח בכל השנים שהיינו !!! ומי שלא הי' פשוט נשאר לו לחכות לפעם הבאה תודה רבה על הכל בשם כולם🤗"

אהרון ספרא, קיץ תשע"ז